MACERA PARKLARI

Macera Parkları, çocukların gelişimine pozitif etki etmekle beraber yetişkinler için de yükseklik korkusunu yenme, stres altında doğru karar verebilme, fiziksel gelişim ve zihinsel gelişim yetilerini geliştirdiği kanıtlanmıştır.

Macera Parklarımız çocuklardan yetişkinlere her jenersayona uygun ve içerisinde bir çok eğlenceyi barındıran bir aktivitedir.

 

Ağaçlara veya tomruklara kurduğumuz ahşap platfomlardan, diğer ağaçlara çelik halatlardan oluşturduğumuz köprüler aracılığıyla elementler kurup, kolaylık ve zorluk derecelerine göre şekillendirdiğimiz macera parklarımızda katlımcılar, keyifli ve kaliteli zaman geçirmektedir.

Kurulumunu gerçekleştirdiğimiz Macera Parklarımızda son teknoloji güvenlik sistemleri kullanıp, katılımcıların güvenliğini en üst seviyede tutmaktayız.

 

Kurulum aşamasında kullandığımız tüm keresteler emprenyeli olup, daha uzun bir ömürü garanti etmektedir.
Kullandığımız çelik halatlar ve tüm metal malzemeler galvanizli olup korozyona (paslanmaya karşı) dayanıklı, AB ve TSE standartlarına uygun CE sertifikalı ürünlerdir.
Kurulum yapacak firmaya kullanılacak malzemelerin CE sertifikaları mutlaka sorulmalıdır. Aksi halde hiç istenmeyen durumlar gerçekleşebilir.

 

Parkur Mimarları olarak, CE sertifikalı ürünlerimizle ve deneyimli kadromuz ile arazinizde fizibilite çalışması yapıp, sizin de belirleyebileceğiniz şekilde adrenalin dolu Macera Parkı projemizlerimizi hayata geçirmeye devam ediyoruz.